Mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė

2016 m. kovo 15 d.

Belaukiant pavasario Vilniaus inžinerijos licėjuje kovo 2 dieną surengta Kaziuko mugė. Šventinis šurmulys subūrė mokyklos mažuosius, gimnazistus, tėvelius ir mokytojus. Nors šiemet kiek pasyvesni buvo vyresnių klasių mokiniai, norinčių dalyvauti netrūko: gausus būrys pradinukų išsibarstė po licėjaus koridorius, stebino kepinių ir dirbinių įvairove. Net ir pats išrankiausias smaližius galėjo rasti skanių ir mėgstamų gardumynų, o norintieji įsigyti kokį papuošalą ar suvenyrą galėjo rinktis vienetinius amatininkų gaminius.

Jaunieji pardavėjai pirkėjus viliojo gražiomis pakuotėmis, įvairiomis akcijomis, nuolaidomis, reklaminiais šūkiais, tačiau drąsiai galima teigti, kad iš visų išsiskyrė IIu2 klasės mokinės Karinos Murodian sprendimas pardavinėti cukraus vatą. Karina ne tik pritraukė daugybę smaližių, bet ir tapo Kaziuko mugės atradimu bei sėkmės garantu: net ir pasibaigus Kaziukui norinčių paskanauti saldžios vatos buvo gausu – vaikai būriu buvo apspitę merginos prekystalį.

Nuoširdžiai džiaugiamės tiek dalyviais, tiek lankytojais, taip pat tikimės sulaukti dar gausesnio susidomėjusiųjų būrio kitais metais!

 

Technologijų mokytojas Laurynas Dapkevičius