Mokykloje įgyvendinamas projektas ,,Augu pats – auginu kitą“

2016 m. balandžio 4 d.

Kovo 30 dieną licėjuje vyko lyderių mokymai, nes mokykla dalyvauja respublikiniame projekte vaikams ir jaunimui „Augu pats – auginu kitą: jaunų žmonių asmeninių, socialinių ir kultūrinių kompetencijų ugdymas, naudojant novatoriškus interaktyvius metodus. II dalis“. Šis projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir VšĮ „Menų ir mokymo namai“.

Vilniaus inžinerijos licėjuje ir dar 4 Lietuvos mokyklose buvo vedami „Forumo teatro“ bei „Vaizdinių teatro“ metodikos mokymai mokyklų lyderiams (moksleiviams ir mokytojams), pristatytas atliktas anketinis jaunimo problemų tyrimas. Taip pat mokyklos bendruomenei gegužės 25 dieną aktų salėje bus rodomas „Forumo teatro“ spektaklis ir organizuojama diskusija aktualiomis temomis (diskriminacija, patyčios, netolerancija, socialinė atskirtis, didesnį dėmesį skiriant gebėjimui efektyviai bendrauti su skirtingų rasinių, etninių, lingvistinių, religinių bei kitų grupių atstovais).

Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su A. Boalio ,,Engiamųjų teatro“ metodais, dalyvauti „Forumo teatro“ ir „Vaizdinių teatro“ metodikos mokymuose. Mokiniai aktyviai bendravo, geriau pažino save ir vieni kitus, užsiėmė kūrybine veikla.

Plačiau apie projektą: http://www.forumoteatras.lt/vykdomi-projektai/augu-pats-auginu-kita/apie-projekta

Socialinė pedagogė Loreta Dirsienė