Individualių konsultacijų tvarkaraštis 2015 – 2016 M. M.

2015 m. spalio 5 d.
Dalykas Konsultacijos laikas  

Mokytojo

pavardė, vardas

 

Savaitės diena

 

Kab. Nr.

Pamoka  

Val. (laikas)

Lietuvių kalba 7 13.55-14.40 Aleksaitienė Birutė Pirmadienis 221
8 14.45-15.45 Aleksaitienė Birutė Pirmadienis 221
8 14.45-15.45 Bredelis Kęstutis Pirmadienis 216
7 13.55-14.40 Gražulevičiūtė Giedrė Ketvirtadienis 220
7 13.55-14-40 Juozapaitienė Jolanta Ketvirtadienis 219
7 13.55-14.40 Kaupinienė Reda Trečiadienis 218
8 14.50- 15.50 Paškevičienė Alesia Trečiadienis 402
6 13.00-13.45 Pilipavičienė Giedrė Antradienis 315
7 13.55-14.40 Vėbrienė Irena Ketvirtadienis 403
 

Užsienio kalba

8 14.50- 15.50 Čebelienė Aurelija Antradienis 112
7 13.55-14.40 Beinoravičiūtė Rūta Antradienis 218
8 14.50- 15.50 Degutienė Asta Trečiadienis
8 14.50- 15.50 Isajev Andrej Trečiadienis 417
8 14.50- 15.50 Ivanauskienė Olga Trečiadienis 220
7 13.55-14.40 Jankauskaitė Kristina Pirmadienis
7 13.55-14.40 Jankauskaitė-Jokūbaitienė Vitalija Antradienis 315
8 14.50- 15.50 Januškevičienė Regina Pirmadienis 215
7 13.55-14.40 Kavaliauskienė Živilė Trečiadienis
7 13.55-14.40 Kiškytė Dalia Penktadienis 414
7 13.55-14.40 Kudriavceva Erika Antradienis 418
7 13.55-14.40 Leišienė Neringa Antradienis
7 13.55-14.40 Navikienė Severina Penktadienis 216
7 13.55-14.40 Rostovceva Gelena Trečiadienis 310
7 13.55-14.40 Sagaidak Kristina Ketvirtadienis 215
7 13.55-14.40 Neringa Svinkūnienė Penktadienis 404
7 13.55-14.40 Švilpienė Lina Pirmadienis 416
8 14.50- 15.50 Viteikienė Eglė Ketvirtadienis 402
Dorinis ugdymas 6 13.00-13.45 Bessmertnaja Inga Antradienis 118
6 13.00-13.45 Kemzūra Laurynas Penktadienis 420
8 14.50-15.50 Mačėnienė Aurika Ketvirtadienis 420
Geografija Istorija

 

7 13.55-14.40 Bitinienė Jolita Ketvirtadienis 321
7 13.55-14.40 Čičiurkienė Egidija Penktadienis 319
7 13.55-14.40 Bagočenkienė Vilija Trečiadienis 313
7 13.55-14.40 Gečionis Vidas Penktadienis 318
8 14.45-15.45 Porutis Andrius Pirmadienis 317

 

 

Matematika

 

8 14.50–15.35 Garbenienė Vaida Ketvirtadienis 404
8 14.50–15.35 Juchneevič Ana Pirmadienis 113
7 13.55–14.40 Kauklienė Irutė Penktadienis 114
7 13.55–14.40 Reisienė Neringa Pirmadienis 320
7 13.55–14.40 Saburov Igor Penktadienis 415
7 13.55–14.40 Vanagas Paulius Trečiadienis 113
7 13.55–14.40 Vitėnienė Vilma Antradienis 222
IT 7 13.55–14.40 Pilkauskaitė Vida Ketvirtadienis 214
7 13.55–14.40 Prakapas Tadas Trečiadienis 213
Chemija 2 8.55 – 9.40 Laurinaitienė Violeta Ketvirtadienis 210
7 13.55–14.40 Saulienė Irena Antradienis 413
8 14.50–15.35 Zubrytė Edita Penktadienis 413
Fizika 8 14.50–15.35 Beinortienė Raimonda Antradienis 311
8 14.50–15.35 Glodenienė Marina Ketvirtadienis 311
Rotmanas Algimantas
Biologija 7 13.55–14.40 Jankauskienė Edita Daiva Antradienis 309
8 14.50–15.35 Lukšaitė Edita Ketvirtadienis 312
8 14.50–15.35 Matvijenkaitė Augustė Pirmadienis 114
Kūno kultūra Per neformalaus ugdymo užsiėmimus Bučienė Diana Žr. neformalus ugdymo tvarkaraštį
Lukoševičius Regimantas
Neverauskienė Rymantė
Vinickienė Rita