Edukacinė kelionė po Kauno muziejus

2015 m. gruodžio 6 d.

Lapkričio 25 d. Dvarčionių skyriaus 2b, 3a ir 4a klasės mokiniai vyko į Kauną.  Pirmasis sustojimas – Kauno IX fortas, kur mokiniai apžiūrėjo Okupacijos muziejaus ekspoziciją.  Kauno tvirtovės IX forto požemiuose visų laukė linksmas edukacinis užsiėmimas – LOBIO PAIEŠKA.  Ieškodami paslėptų nuorodų gynybinės sienos labirintuose, vaikai mokėsi orientuotis karinės paskirties gynybiniame įtvirtinime. Sėkmė – lobis surastas!

Antrasis sustojimas – M. K. Čiurlionio dailės muziejus. Mūsų laukė edukacinė programa „TÊTE-À-TÊTE SU ČIURLIONIU“. Muziejaus gidės supažindino su mistišku, nuostabiu M. K. Čiurlionio pasauliu paveiksluose. Mokiniai sužinojo, koks jis buvo vaikystėje, kur gyveno ir mokėsi, kaip tapo tokiu garsiu menininku. Po paskaitos visi atliko kūrybinį darbą – realizavo savo kūrybines idėjas bei sudėjo dėliones.

Trečiasis sustojimas – Tado Ivanausko zoologijos muziejus. Jame gyvūnijos pasaulis eksponuojamas pradedant salėmis trečiajame aukšte ir leidžiantis žemyn susipažįstama su jo įvairove.

Grįžome linksmi ir pavargę nuo įspūdžių gausos.

Diana Lisovskaja, Violeta Stankevičienė, Kristina Judickaja