Angelai sargai Dvarčionių skyriuje

2015 m. spalio 7 d.

Dvarčionių skyriaus pradinukai spalio pradžioje minėjo policijos, t. y. Angelų sargų dieną. Ta proga į mokyklą atvažiavo Ketvirtojo policijos komisariato, Raitosios policijos bei mobiliosios kuopos atstovai, kinologai su šunimis. Iš pradžių salėje komisarai ir inspektoriai bendravo su vaikais – pasakojo apie policininkų  darbą, aiškino vaikams kaip saugiai elgtis gatvėje, namuose, kaip būti budriems. Policijos inspektoriai parodė mokomuosius filmukus, kurių pagrindinis veikėjas šunelis Amsis. Vaikų džiaugsmui  salėje pasirodęs Amsis spaudė moksleiviams rankas.

Mokyklos kieme vaikai stebėjo kinologo rodomus triukus su vokiečių aviganiu Iksu. Ypač smagu vaikams buvo, kai šuo surado žolėje tarp lapų paslėptus mokytojos raktus.

Moksleiviai domėjosi ir Raitosios policijos darbu – vis klausinėjo apie žirgus, jų gyvenimą, šėrimą, pomėgius. Gražuoliai žirgai pademonstravo šuoliavimą, ėjimą žingine ir, žinoma, maloniai leidosi glostomi vaikų.

Mobiliosios kuopos atstovai sulaukė ypač didelio berniukų dėmesio. Rūpėjo viskas – ir sunkūs šalmai, ir ginklai, ir skydai, ir policijos automobilių sirenos.

Padovanoję policininkams po popierinį angeliuką moksleiviai nenoriai skirstėsi į klases.

Rasa Praninskienė