Sėkmingas licėjaus lengvaatlečių startas

2016 m. balandžio 12 d.

Balandžio 7 dieną mūsų licėjaus mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų lengvosios atletikos komandinėse atskirų rungčių varžybose. Juana Beganskaitė (8d) bėgo 60 m, pateko į finalą ir 8,55 sek. rezultatu iškovojo IV vietą. Karolina Grigaitė (8c) šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4,55 m iškovojo VI vietą. Akvilė Bredelytė (IIu2) ir Rokas Petraitis (IVu), pirmą kartą stūmę rutulį, iškovojo septintas vietas, o merginų komanda – U. Savickaitė (IIIc), K. Grigaitė (8c), P. Žybortaitė (7c) ir J. Beganskaitė (8d) – 4 x 200 m estafetinio bėgimo rungtyje užėmė VI vietą. Du vaikinai tapo prizininkais: Justas Vagonis (IIIb), nubėgęs 60 m, 7,59 sek. rezultatu iškovojo III vietą, o Robertas Grigas (Ia), 5 kg rutulį nustūmęs 12,06 m, iškovojo II vietą. Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus!