Mokytojai, klasių vadovai

2015-2016 mokslo metai

Vardas, Pavardė Kvalifikacija

Vadovavimas

klasei

Kabineto Nr.
Pradinis ugdymas
Justina Dantytė Mokytoja 1 a 302
Vanda Kiguolienė Vyresnioji mokytoja 1 b 301
Feodotija Grochovskaja Vyresnioji mokytoja 1 c 203
Rūta Filončikienė Mokytoja metodininkė 1 d 406
Jurgita Umbrasaitė Mokytoja 1 e 401
Vilė Bajevienė Vyresnioji mokytoja 2 a 205
Daiva Jesilionienė Mokytoja metodininkė 2 b 202
Vitalija Kikutienė Vyresnioji mokytoja 2 c 201
Ligita Meižytė Mokytoja 2 d 305
Lina Kairiūkštienė Vyresnioji mokytoja 3 a 306
Rita Stasiškienė Vyresnioji mokytoja 3 b 304
Daiva Cironkienė Vyresnioji mokytoja 3 c 408
Renata Žukauskienė Vyresnioji mokytoja 3 d 307
Milda Stūglienė Mokytoja metodininkė 3 e 405
Marytė Jagminienė Mokytoja metodininkė 4 a 204
Renata Biveinienė Mokytoja metodininkė 4 b 206
Milda Černiauskaitė Mokytoja ekspertė 4 c 207
Vladislava Janutėnienė Vyresnioji mokytoja 4 d 303
Inžinerija
Dalius Barkauskas Mokytojas 212
Romualdas Kličius Vyresnysis mokytojas 116
Mindaugas Petravičius Mokytojas
Dr. Algimantas Rotmanas Mokytojas 217
Dorinis ugdymas (etika ir tikyba)
Inga Bessmertnaja (etika) Mokytoja
Laurynas Kemzūra (etika) Mokytojas
Aurika Mačėnienė (tikyba) Vyresnioji mokytoja 8 b 414
Renata Žiūkaitė (tikyba) Mokytoja
Jūratė Vaitkuvienė Vyresnioji mokytoja 420
Lietuvių kalba
Birutė Aleksaitienė Vyresnioji mokytoja III c 221
Kęstutis Bredelis Mokytojas metodininkas
Giedrė Gražulevičiūtė Vyresnioji mokytoja 5 d 220
Jolanta Juozapaitienė Vyresnioji mokytoja 7 d 219
Reda Kaupinienė Vyresnioji mokytoja II u2 218
Alesia Paškevičienė Mokytoja
Giedrė Pilipavičienė Vyresnioji mokytoja 7 b 315
Irena Vėbrienė Vyresnioji mokytoja I b 403
Anglų kalba
Aurelija Čebelienė Mokytoja metodininkė 6 d 112
Asta Degutienė Vyresnioji mokytoja
Rimantė Dūdienė Mokytoja metodininkė
Kristina Jankauskaitė Mokytoja
Vitalija Jankauskaitė – Jokūbaitienė Vyresnioji mokytoja
Živilė Kavaliauskienė Mokytoja
Neringa Leišienė Mokytoja
Severina Navikienė Vyresnioji mokytoja
Gelena Rostovceva Vyresnioji mokytoja 8 c 310
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja
Lina Švilpienė Vyresnioji mokytoja 416
Dalia Tirlikienė Mokytoja
Eglė Viteikienė Vyresnioji mokytoja 5b 402
Lotynų kalba
Rūta Beinoravičiūtė Mokytoja ekspertė 208
Prancūzų kalba
Neringa Svinkūnienė Mokytoja
Kinų kalba
Zeng Zihui Mokytoja 107
Rusų kalba
Olga Ivanauskienė Mokytoja metodininkė 417
Andrej Isajev Mokytojas 6 a 417
Erika Kudriavceva Vyresnioji mokytoja I a 418
Vokiečių kalba
Regina Januškevičienė Mokytoja 215
Kristina Sagaidak Mokytoja 215
Istorija, pilietinio ugdymo pagrindai
Vilija Bagočenkienė Vyresnioji mokytoja IV a 313
Vidas Gečionis Mokytojas 5 a 318
Roberta Firavičiūtė Mokytoja
Andrius Porutis Mokytojas ekspertas 318
Geografija
Jolita Bitinienė Vyresnioji mokytoja II b 321
Egidija Čičiurkienė Vyresnioji mokytoja 6 c 319
Ekonomika ir verslumas
Liucija Pagalienė mokytoja
Matematika
Vaida Garbenienė Vyresnioji mokytoja III a 404
Ana Juchnevič Vyresnioji mokytoja 8 d 113
Irutė Kauklienė Mokytoja metodininkė 114
Neringa Reisienė Mokytoja metodininkė IV u 320
Igor Saburov Mokytojas II u1 415
Paulius Vanagas Mokytojas
Vilma Vitėnienė Vyresnioji mokytoja I a 222
Informacinės technologijos
Vida Pilkauskaitė Vyresnioji mokytoja 214
Tadas Prakapas Vyresnysis mokytojas 213
Fizika
Raimonda Beinortienė Mokytoja metodininkė III b 311
Marina Glodenienė Vyresnioji mokytoja 7 c 317
Dr. Algimantas Rotmanas Mokytojas 217
Chemija
Violeta Laurinaitienė Vyresnioji mokytoja 210/413
Irena Saulienė Vyresnioji mokytoja 413
Edita Zubrytė Mokytoja 413
Biologija
Edita Daiva Jankauskienė Mokytoja metodininkė 5 c 309
Edita Lukšaitė Vyresnioji mokytoja 7 e 312
Augustė Matvijenkaitė Mokytoja 6 b 114
Kūno kultūra
Diana Bučienė Mokytoja metodininkė Sporto salė
Regimantas Lukoševičius Vyresnysis mokytojas Sporto salė
Rymantė Neverauskienė Mokytoja metodininkė Sporto salė
Rita Vinickienė Vyresnioji mokytoja Sporto salė
Dailė
Valentinas Butanavičius Mokytojas metodininkas 8 a 412/416
Stanislovas Perlavičius Mokytojas metodininkas 414
Muzika
Daina Bagdonienė Vyresnioji mokytoja 116/411
Simonas Bradūnas Mokytojas 116
Svetlana Kirkilienė Vyresnioji mokytoja 411
Goda Kovalenkienė Mokytoja 411/116
Šokis
Inga Bessmertnaja Mokytoja metodininkė Choreografijos salė
Martynas Bimbiras Mokytojas Choreografijos salė
Ramunė Pabalė Mokytoja Choreografijos salė
Technologijos
Laurynas Dapkevičius Vyresnysis mokytojas 106
Virginija Kasparavičiūtė Mokytoja ekspertė 111
Romualdas Kličius Vyresnysis mokytojas 106
Rimanta Krasauskienė Mokytoja metodininkė 110
Anžela Kuzmienė Vyresnioji mokytoja 107
Neformalus ugdymas
Jūras Liucijus Bajerčius Mokytojas ekspertas
Mantas Cegelskas Mokytojas 218
Dr. Renata Česūnienė Vyresnioji mokytoja 413
Julija Ikamaitė Mokytoja 115
Ieva Jonaitytė Mokytoja 116
Mindaugas Luneckas Mokytojas 212
DVARČIONIŲ SKYRIUS (Keramikų g. 38)
Pradinis ugdymas
Daiva Šmotavičienė Vyresnioji mokytoja 1 a1
Milda Martinkėnaitė Vyresnioji mokytoja 1 b1
Žydronė Bulovaitė Vyresnioji mokytoja 2 a1
Diana Lisovskaja Mokytoja 2 b1
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja 3 a1
Kristina Judickaja Vyresnioji mokytoja 4 a1
Anglų kalba
Kristina Jankauskaitė Mokytoja
Diana Lisovskaja Mokytoja
Violeta Stankevičienė Vyresnioji mokytoja
Muzika
Daina Bagdonienė Vyresnioji mokytoja
Šokis
Nijolė Pranevičienė Vyresnioji mokytoja
Dorinis ugdymas (tikyba)
Renata Žiūkaitė Mokytoja