Būreliai

NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2015–2016 M.M.

Muzikos būreliai
1. Jaunučių choras ,,Karuselės“ Simonas Bradūnas Trečiadienis 13.00, 1/5val. 411 kab.
 Ketvirtadienis 13.00, 1/5val.  411 kab.
2. Dainuojamoji poezija, gimnazijos klasės Simonas Bradūnas Ketvirtadienis 14.50, 2val. 411 kab.
3. Vokalinis instrumentinis ansamblis, gimnazijos klasės Svetlana Kirkilienė Antradienis 13.55-14.40 411 kab.
4. Gitaros būrelis, 5-6 klasės Svetlana Kirkilienė Ketvirtadienis 13.55-14.40 411 kab.
5. Choras, gimnazijos klasės Svetlana Kirkilienė Pirmadienis 14.50-15.35 411 kab.
6. Etnografinis ansamblis, 1-4 ir
5-8 klasės
Goda Kovalenkienė Pirmadienis
Trečiadienis
Penktadienis
116 kab.
411 kab.
Choreografijos būreliai
8. Tautinių šokių būrelis, 6 klasė Inga Bessmertnaja Antradienis
Ketvirtadienis
13.55-15.35
13.55-15.35
Aktų salė
9. Tautinių šokių būrelis, 1-4 klasės Martynas Bimbiras Trečiadienis 12.50-14.30 Choreografijos salė
Dailės būreliai
10. „Tėviškės kalendorius“, (pradinukams) Valentinas Butanavičius Pirmadienis
Trečiadienis
14.00-14.45
14.00-14.45
   201
11. Keramikos būrelis Julija Ikamaitė Trečiadienis   ir ketvirtadienis
Penktadienis tik pirmokams
13.00-14.30
14.30-16.00
13.00-16.00
Keramikos studija
12. Dailės–dizaino būrelis, pradinukams Anžela Kuzmienė Ketvirtadienis (pradinukai) 11.55 Konfucijaus klasė
Kinų tapyba ir kaligrafija 5-10kl. 14.50 2val. Konfucijaus klasė
Penktadienis, Kinų tap. Ir kaligr. 5-10kl. 13.00 1 val. Konfucijaus klasė
13. Taikomoji dailė ir dizainas Mindaugas Petravičius Trečiadienis 14.00-15.30 Konfucijaus klasė
Dramos būreliai
14. Kūrybinė teatro studija Mantas Cegelskas Ketvirtadienis 14.50 219 kab.
Kalbų būreliai
15. Kinų kalba ir kultūra Zhang Zighui (Džan) Antradienis 6-9kl.
Ketvirtadienis 6-7kl.
14.00-15.00 Konfucijaus klasė
16. Kinų kalbos ir kultūros studija Anžela Kuzmienė Ketvirtadienis
Penktadienis
13.55-14.40
11.55-13.45
Konfucijaus klasė
Inžinerijos būreliai
17. Techninė ir meninė fotografija Romualdas Kličius Ketvirtadienis 14.50-15.35 212
Android
10-11-12 klasės
Dalius Barkauskas Trečiadienis
Penktadienis
212
213
Sporto būreliai
18. Judrieji žaidimai, 5-6 klasės Rymantė Neverauskienė Antradienis 14.50-16.30 mažoji sporto salė
19. Tinklinis (mergaitėms), gimnazijos klasės Rita Vinickienė Antradienis 14.50-15.35 didžioji sporto salė
20. Tinklinis (berniukams), 1-5 klasės Kęstutis Galdikas Pirmadienis 14.00-14.45 mažoji sporto salė
Trečiadienis 14.00-14.45 didžioji sporto salė
21. Krepšinis (berniukams), 6-8 ir gimnazijos klasės Diana Bučienė Pirmadienis 14.50-16.20 didžioji sporto salė
22. Futbolas, pradinukams Liutauras Mažeika Trečiadienis 14.50-16.00 mažoji sporto salė
23. Futbolas (berniukams), gimnazijos klasės Regimantas Lukoševičius Trečiadienis 14.50-16.30 mažoji sporto salė
Kiti būreliai
24. „Meno bitutės“, kūrybiškumo būrelis 5-7 klasių mokiniams Virginija Kasparavičiūtė Pirmadienis 14.50-16.30 111 kab.
25. Debatų klubas Kristina Sagaidak Ketvirtadienis 14.50-16.20 215 kab.
26. Čia upės, paukščio ir mano namai, projektas Milda Černiauskaitė Antradienis 13.00-13.45 207 kab.

Neformalaus ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis  papildomas

Direktoriaus pavaduotojas neformaliam ugdymui Valentinas Butanavičius